APARTMENT CENTRE IN STYLE III.

Lokalita Komenského, Olomouc, Česká republika, v bezprostřední blízkosti historického centra, 10 minut chůze (2 zastávky tramvají) od hlavního vlakového nádraží

Cena 1 osoba – 1620 Kč
2 osoby – 1680 Kč

Check-in 13:00-21:00
Check-out 4:00-10:00

Vybavení Wi-Fi, plně vybavená kuchyně, stůl se židlemi, smart TV, koupelna se sprchou a wc, šatna, dvojlůžko, povlečení, ručníky, fén, žehlička s prknem, drobné občerstvení

Pravidla pobytu Žádáme hosty o sdělení přibližného času příjezdu (kvůli předání klíčů), apartmán je nekuřácký, nevhodný pro domácí mazlíčky, je zapotřebí dodržovat noční klid. Děkujeme za pochopení.

Apartmán se nachází přímo u vstupu do historického jádra města. Necelých 100 metrů od apartmánu můžete najít katedrálu Svatého Václava, jejíž základní kámen byl položen v roce 1104. Moderní minimalistický interiér apartmánu je v harmonii s poměrně dlouhou historií domu, který byl postaven na konci 19. století rodinou židovských obchodníků.

Apartmán byl citlivě rekonstruován dle konceptu architekta. Historické parkety byly zrenovovány a cihlové stěny odhaleny. Všechny tyto prvky v kombinaci s důmyslným designem, historií budovy a v neposlední řadě „geniem loci“ nabízí jedinečný zážitek.

Apartmán Centre in Style III. se nachází v prvním patře historické budovy a je orientován do klidného vnitrobloku. Jednou z dominant prostoru je chodba s odkrytou cihlovou stěnou s obrazy a nepřímým osvětlením. V hlavní obytné místnosti naleznete plně vybavenou kuchyni (lednice s mrazákem, indukční varná deska, trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice a nádobí), jídelní stůl se čtyřmi židlemi a smart TV. Ložnicová část s dvojlůžkem je od obytné zóny oddělena stěnou. V koupelně s podlahovým vytápěním je sprchový kout, umyvadlo a toaleta. Ve vstupní části apartmánu je samostatná prostorná šatna. Wi-Fi připojení je bezplatně k dispozici.

Po předchozí domluvě lze použít pračku i sušičku.

Během Vašeho pobytu jsme v případě potřeby dostupní na telefonu.