APARTMENT CENTRUM + PARKING I.

Lokalita U Reálky, Olomouc, Česká republika, několik desítek metrů od vstupu do historického centra, 5 minut chůze od Horního náměstí, 10 minut chůze (2 zastávky tramvají) od hlavního nádraží

Cena 1 osoba – 1620 Kč
2 osoby – 1680 Kč

Parkovací místo – 25 Kč/den

Check-in 14:00-20:00
Check-out 4:00-11:00

Vybavení Wi-Fi, plně vybavená kuchyně, pohovka, led TV, koupelna, dvojlůžko, povlečení, ručníky, fén, žehlička, žehlicí prkno, drobné občerstvení

Pravidla pobytu Žádáme hosty o sdělení přibližného času příjezdu (kvůli předání klíčů), apartmán je nekuřácký, nevhodný pro domácí mazlíčky, je zapotřebí dodržovat noční klid. Děkujeme za pochopení.

Apartmán Centrum + parking I. je moderní a prostorný aparmán nacházející se na VIP adrese v klidné části města, která ovšem bezprostředně sousedí s historickým jádrem.

Apartmán se dvěma balkony je orientován do zeleného dvorního traktu, díky orientaci na jih, je celoročně prosluněn. Plně vybavená kuchyně zahrnuje ledničku, mrazák, troubu, indukční varnou desku, mikrovlnku a rychlovarnou konvici, prostorný obývací pokoj zahrnuje pohovku s LED TV. Ložnice s dvojlůžkem je od zbytku obývacího pokoje oddělena zdí. Koupelna zahrnuje sprchový kout, umyvadlo, podlahové vytápění a toaletu. Wi-Fi připojení je bezplatně k dispozici.

Během Vašeho pobytu jsme v případě potřeby dostupní na telefonu.

Soukromé parkování: Soukromé parkovací místo je k dispozici v uzavřeném areálu domu. Po Vaší předchozí žádosti, Vám bude místo zarezervováno.